Корзина
60 отзывов
+380683250184

ПлантАгро интернет - магазин органического земледелия

Аминохелаты Organic Metal

Амінохелатні комплекси Органік Метал – новий погляд на хелати.

Наші препарати мають ряд переваг, що дозволяють заощаджувати на кожному оприскуванні і при цьому отримувати максимальний результат.

Як працює Органік Метал:

-         Концентрації діючих речовин наших препаратів в рази вищі від аналогів, що дає змогу використовувати їх в меншій кількості.

-         Перше, що Ви побачите вже в оприскувачі це те, що кожен продукт містить ряд допоміжних речовин таких як: прилипачі, коректори рН робочого розчину, адьюванти, помякшувачі жорсткості води, піногасителі, помякшувачі воскового шару листка. Тому при одночасному внесенні з ЗЗР в оприскувачі не буде надмірної піни, що значно прискорить і полегшить роботу механізатора, крім того посилить дію продуктів, що вносяться разом з добривом Органік Метал.

-         По – друге за рахунок форми органічного хелату діюча речовина (сам халат металу) представлений в тій формі, в якій він знаходиться в рослинній клітині (метал схелатований амінокислотами та органічними кислотами) тому діє відразу включаючись до клітинного метаболізму без стадій розпаду та формування потрібної речовини. А за рахунок вмісту фульвокислот, які являються універсальними електролітами, препарат поглинається рослиною навіть при відсутності вологи на протязі 2-5 годин після внесення.

-         Кожен амінохелатний комплекс Органік Метал містить фітогормонів, стимуляторів росту та продукти бактеріального синтезу, що дозволяють підвищувати якісні та кількісні характеристики продукції, а також сприяють запуску процесів регенерації. На практиці цей процес можна спостерігати при фінальному внесенні препаратів наприкінці вегетації рослин, наприклад при використанні препарату Аміно-хелатного комплексу Зерновий у фазу прапорцевого листка або молочної спілості, гормони та бактеріальні полісахариди стимулюють відтік асимілятів з листків, кореня та стебла до колоса, що дає змогу підвищити класність та натуру зерна. Той самий процес відбувається на будь-якій рослині.

-         Амнохелатні комплекси сірки та міді володіють фунгіцидним та нематоцидним ефектом.

-         Комплекси Бобовий, Зерновий, Олійний, Кукурудза та Насіння містять спори та вегетативні клітини грибів – симбіонтів рослин, що сприяють мікоризації оброблюваної рослини. При чому симбіоз рослини з грибом відбувається не тільки в кореневій зоні, а й у вегетативних органах. Що дає змогу отримувати корисний ефект мікоризації на протязі всього періоду вегетації.

-         Отже користуючись технологічними рішеннями Органік Метал Ви одночасно отримуєте: високоякісне добриво, прилипач, адьювант, регулятор росту, коректор рН робочого розчину. А як наслідок підвищення врожайності, покращення якості продукції, мікоризацію рослин, оздоровлення грунту!

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Фильтры
Диапазон цен, грн.
Азот, %
Фосфор, %
Бор, %
Медь, %
Марганец, %
Цинк, %
Магний, %
Наличие
 • 16
Вид удобрения
 • 5
 • 2
 • 1
Препаративная форма 
 • 11
 • 1
Концентрированная форма удобрения 
 • 15
Страна производитель
 • 11
 • 1
Контакты
 • Телефон:
  +380683250184, Агроном-консультант
  +380508547803, Специалист по биопрепаратам
 • Контактное лицо:
  Владимир, Сергей, Александр
 • Адрес:
  ул. Валентины Терешковой 15, оф. 201/1, Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  aerosplant@gmail.com